Welcome to the world of

Alchymist Luxury Group

Alchymist Beach Club Alchymist Grand Hotel and Spa

Alchymist Luxury Group

Alchymist Luxury Group představuje vrchol pohostinství, v němž se mistrovsky snoubí nádhera historické majestátnosti s kouzlem současného luxusu. Skupina, jejíž kořeny sahají hluboko do slavné historie Prahy, se rozšiřuje po celém světě a nabízí podmanivé zážitky od malebných kamenných uliček Prahy až po zářivé pobřeží Brazílie.

V Praze je Alchymist Grand Hotel and Spa symbolem pětihvězdičkového bohatství. Tento okouzlující hotel se nachází v samém srdci města a nabízí přepychově zařízené pokoje a apartmá, které odrážejí bohaté dědictví budovy. Restaurace Aquarius je pastvou pro smysly a podává vynikající pokrmy současné italské kuchyně v honosném prostředí zdobeném benátským štukem, muránskými lustry a historickým nábytkem. Pro ty, kteří hledají klid uprostřed dynamického tempa města, nabízí Ecsotica Spa & Health Club klidné útočiště.

K půvabu Prahy přispívá i hotel Alchymist Prague Castle Suites, který zve hosty, aby se ponořili do jedinečných zážitků v historickém sídle známém jako "U Turkovy hlavy". Tento skvost z 15. století byl pečlivě zrestaurován a vytvořil nový koncept luxusního ubytování. Hosté jsou vítáni jako osobní návštěvníci majitele Giorgia Bonelliho a hýčkáni v jednom z osmi opulentních apartmánů, hudebním pokoji, knihovně, krbovém pokoji a lázních.

V Brazílii je Alchymist Luxury Resort v Jericoacoaře oázou klidu. Alchymist Beach Club je příslibem teplých teplot, nedotčeného písku a klidných relaxačních zón, to vše doplněné vynikající kuchyní a výjimečnými službami.

Závazek skupiny k bezkonkurenční dokonalosti je patrný také v pražských restauracích San Carlo a Aquarius, kde si hosté mohou vychutnat kulinářské umění italské a středomořské kuchyně a pravé neapolské pizzy.

Připravovaný prehistorický park Alchymist nabídne únik do dávného světa s více než 80 realistickými figurami dinosaurů, včetně majestátního Argentinosaura, zasazenými do malebného prostředí pláže Cumbuco nedaleko Fortalezy.

Alchymist Luxury Group je více než jen soubor destinací - je to brána do světa, kde se výjimečné služby a vzrušení z objevování spojují a vytvářejí trvalé vzpomínky.

Alchymist Prague Castle Suites San Carlo
Alchymist Grand Hotel and Spa
Logo Alchymist Prague Castle Suites
Logo Alchymist Beach Club
Logo San Carlo
Logo Aquarius Restaurant Praha
Logo Alchymist Shop

© 2024 Alchymist Luxury Group